Jesteśmy redaktorami ogólnopolskiej strony DIPP. Wspólnie będziemy tworzyć artykuły oraz umieszczać zdjęcia obiektów rezydencjalnych znajdujących się na terenie województwa lubelskiego.

Ola: Mieszkam w Kutnie (województwo łódzkie) i jestem niepoprawnie zakochana w tym mieście oraz w najbliższej okolicy. Dlatego też zdecydowałam, że podejmę się opracowania łódzkich dworów i pałaców na stronie DIPP. Kocham wszystko co stare, niezwykłe, tajemnicze, z duszą i historią. Dlatego też ukończyłam archeologię i archiwistykę. 

Jacek: Ukończyłem turystkę, natomiast fotografię traktuję jako swoje hobby. Mieszkam w Warszawie, dlatego poszukuję śladów kultury dworskiej na terenie województwa mazowieckiego.

Nina: Myślę, że mogłabym siebie określić jako pasjonatkę i obrończynię zabytków. Jestem poszukiwaczką interesujących miejsc oraz historii. Choć kocham swoje rodzinne miasto – Wejherowo – to uwielbiam podróżować, nie tylko za granicę ale również po Polsce. Od innych oczekuję otwartości i braku zgody na obojętność, jaką w dzisiejszych czasach okazują władze i prywatni właściciele wobec zabytków.

Mapa

O NAS

Jesteśmy redaktorami ogólnopolskiej strony DIPP. Wspólnie opisujemy województwo lubelskie. Zapraszamy do czytania naszych artykułów.

Czytaj więcej...   

O STRONIE

Lubelskie dwory i pałace są częścią ogólnopolskiego portalu DIPP, którego stroną macierzystą jest witryna DIPP.

Czytaj więcej...

KONTAKT

Jeżeli chciałbyś pomóc mi w uzupełnieniu artykułów, bądź masz jakiekolwiek pytania czy sugestie, zapraszam do kontaktu.

Czytaj więcej...